Transgenderová ideologie v podstatě tvrdí, že lidé se můžou narodit do špatného těla. To ale není pravda. Lidská sexualita je binární, má dva póly. Víme to, protože základním pravidlem v přírodě je reprodukce. Lidské bytosti se rozmnožují pohlavně, je k tomu potřeba muž a žena. Ženy mají pohlavní chromozomy XX a muži mají chromozomy XY. To jsou genetické znaky pro muže a ženu. Dvě pohlaví, to je základní pravidlo, které je nezpochybnitelné.

Osoba, která se identifikuje jako transgenderová, nemá problém ve svém těle. Genderová identita je v našich myšlenkách. Naše myšlenky a pocity ale nejsou pevně dané, vyvíjejí se a mohou být fakticky špatné nebo fakticky správné.

Definice bludu je „nevývratné přesvědčení neodpovídající realitě“. Pokud vytrvale a konzistentně trvám na tom, že jsem Margaret Thatcherová, nebo vytrvale a konzistentně trvám na tom, že jsem kočka, nebo že jsem člověk bez končetin uvězněný v normálním těle, pak trpím bludem. Skutečně existují lidé, kteří jsou přesvědčení, že jsou lidé bez končetin uvěznění v normálním těle. Těm je diagnostikována tzv. „apotemnofilie“ (angl. Body Identity Integrity Disorder BIID). Pokud si chcete uříznout zdravou ruku nebo nohu, jste duševně nemocní. Ale pokud si chcete uříznout zdravá prsa a pohlavní orgány, pak jste transgender a nemáte duševní chorobu.

Lidé, kteří mají poruchy sexuálního vývoje, jsou dnes používáni jako pěšáci ve válce, ve které se v podstatě bojuje za „lidské právo na duševní chorobu“. Ve skutečnosti nic takového jako „lidské právo na duševní chorobu“ neexistuje. O tom je vlastně celé hnutí za transgenderová práva.

Dr. Michelle Cretella, M.D., je prezidentkou Amerického sdružení dětských lékařů

Výše uvedený článek je přepis toho krátkého videa:

Rozhovor v plné délce i s textovým přepisem v angličtině najdete zde.

Doporučujeme také článek stejné autorky: I’m a Pediatrician. How Transgender Ideology Has Infiltrated My Field and Produced Large-Scale Child Abuse. Online dostupný zde