Walt Heyer, přední světový expert na oblast transgenderu s osobní zkušeností, opět přijede do České republiky i se svou manželkou KayCee. Jejich minulá návštěva v roce 2020 musela být předčasně ukončená kvůli Covidu 19, a proto jsme nesmírně rádi, že je můžeme u nás opět přivítat a navázat tam, kde jsme minule skončili.

Heyerovi přijedou v létě tohoto roku a Walt bude jedním z hlavních řečníků na křesťanském festivalu X camp 2023 ve Smilovicích ve dnech 15. – 22. července 2023.

Vřele doporučujeme všem, kdo mají o problematiku změn pohlaví zájem, aby si nenechali ujít tuto vzácnou příležitost. Walt je výjimečná osobnost a osobní setkání s ním bude pro Vás určitě nezapomenutelné.

V rámci Waltova pobytu se budeme snažit najít prostor i pro osobní rozhovory. Pokud byste o osobní setkání měli zájem, můžete nám napsat pomocí kontaktního formuláře, abychom s Vámi mohli v rámci programu počítat.

Pro více informací o Waltu Heyerovi a jeho práci můžete navštívit jeho stránky sexchangeregret.com.

Zde je krátké video, ve kterém se Walt představuje. Waltova služba se soustředí na osobní poradenství lidem, kteří litují prodělané změny pohlaví a kteří velice těžko hledají pomoc a podporu. Často je také hostem konferencí, politických a právních jednání nebo přednášek. Walt píše knihy a vystupuje v dokumentárních filmech, jako například zde nebo zde.

U nás mu v roce 2020 vyšla kniha Odvrácená tvář transgenderu, kterou si můžete vypůjčit v knihovnách nebo koupit například zde.

VŠ, 18. 2. 2023